Yaza Merhaba Partisi

Yaza Merhaba Partisi

Baydoor çalışanları “Yaza Merhaba” etkinliğinde bir araya geldi. Baydoor fabrika yerleşkesinde gerçekleşen etkinliğe katılan Baydoor çalışanları keyifli vakit geçirdi. Baydoor çalışanları arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek, iş motivasyonunu artırmak için yapılan “Yaza Merhaba” etkinliğinde çalışanlar davul zurna eşliğinde halay çekti.


Baydoor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bay; “ Çalışanlarımız bizim için değerli. Zaman zaman birlik ve beraberliğimizi artıran etkinlikler yapıyoruz. Pandemi ve bölgemizde yaşanan deprem sonrası bu tarz etkinliklere ara vermek durumunda kalmıştık. İlk fırsatta çalışanlarımız ile bir araya geldik. Bizim gücümüz mutlu olan çalışanlarımız.” Dedi. Baydoor insan kaynaklarının organize ettiği “Yaza Merhaba” etkinliğine yoğun katılım oldu.

Baydoor Yönetim Kurulu Üyesi ve İnsan Kaynakları Müdürü Yeşim Bay Çakın; “ Deprem sonrası birlik ve beraberliğimizi artırmak için bir etkileşim olması amacı ile Yaza Merhaba partisi düzenledik. Ekibime ve Baydoor’a teşekkür ederim” Dedi.

Baydoor Yöneyim Kurulu Üyesi Av. M. Bahadır Bay geleneksel olarak Baydoor etkinliklerinden birisini yapmanın sevincini yaşadıklarını belirtti. Bay; “ Baydoor’un geleneksel hale gelen etkinliklerinden birisini de bu yıl fabrikamızda gerçekleştirdik. Yılın stresimizi attık, geriye güzel anılar bıraktık. Katılım sağlayan tüm ekibe teşekkür ederim” Dedi. Elele gönül gönüle halayların, yahların ve zılgıtların çekildiği, mangal dumanlarının alın terine karıştığı etkinlik katılımcıların hayatında güzel anılar bıraktı.