MEGA PROJELERDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ BAYDOOR
Şehirlerin en görkemli binaları, oteller, rezidanslar, hastaneler, okullar, sanat merkezleri, AVMler, gökdelenler, resmi kurum binaları ve toplu konutlardır.
Bu mega projeler doğru konum, doğru proje ile birer sanat eserine dönüşmekte ve kent estetiğinin en önemli figürleri haline gelmektedir.

MEGA PROJELERİ BÜTÜN OLARAK ELE ALIYORUZ
Baydoor olarak mega projelerin sanat eserine dönüşmesi için yüklenici ve taşeron firmalara kapı ve mobilya işlerinde projelendirme, üretim ve uygulama hizmeti ile anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

PROJELENDİRME
Çözüm ortaklarımızın hazır projelerini hayata geçirebileceğimiz gibi mimari ekibimiz ile kapı ve mobilya projelendirmesini yapıyoruz.
Projelerimizi yaparken estetik, fonksiyonel, uygulanabilir olmasına özen gösteriyoruz. Doğru malzeme seçiminde uzman ekibimiz ile rehberlik ediyoruz.
ÜRETİM
Projelendirilen kapı ve mobilyaları fabrikamızda istenilen kalite ve özelikte zamanında üretiyor ve paketleyerek sevkiyata gönderiyoruz.
UYGULAMA – MONTAJ
Üretimi biten ürünleri paketli olarak proje alanına sevk ediyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz ile yerinde montaj ediyoruz.
NELER YAPIYORUZ
Mega projelerin üstlenici firmalarına yurt içinde ve yurt dışında kapı ve mobilya konusunda çözüm ortaklığı yapıyoruz.
Hastane, otel, okul, plaza, AVM, toplu konut, resmi binalar, şirket yönetim ofisleri gibi mega projelerin tüm kapı ve mobilyalarını A’dan Z ye yapıyoruz. Bu projelerin teknik bilgi isteyen hastane odaları, kütüphane, sınıflar, spor salonu, tiyatro salonu, sinema salonu, müzik odası, laboratuvar, toplantı salonları, makam odaları, mutfak, otel lobisi, akustik panel ve özel tasarım ve uygulama gerektiren bölümlerini itina ile yapıyoruz.